Eluneds Place

Belangrijkste voorzieningen

  • 83 m²
  • 3 slaapkamers
  • 1 badkamer

Locatie

    Eluneds Place Coelbren villa bevindt zich op 25 minuten loopafstand van de Henrhyd watervallen en biedt toegang tot verschillende toeristische plekken in de buurt.

    Gasten de Sgwd Gwladys op 4 km afstand vinden en het centrum van Coelbren binnen 15 minuten te voet bereiken. Het Wales Ape and Monkey Sanctuary ligt op 10-minuten rijafstand van dit vakantiehuis, terwijl Merthyr Tydfil 20 km verderop is gelegen.

    Tot de badkamerfaciliteiten van Eluneds Place villa behoren ook een apart toilet en een douche. Badlakens zijn inbegrepen voor extra comfort.

    Deze villa is uitgerust met een waterkoker, een koelkast en een oven om zelf te koken in een eetgedeelte. Gasten kunnen Britse gerechten proberen in Cafe Sarn Helen, net om de hoek bij deze accommodatie.

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 15:00 tot 23:59
    Uitchecken: van 08:00 tot 11:00

    Kameropties bij Eluneds Place Coelbren

    Tot de badkamerfaciliteiten van Eluneds Place villa behoren ook een apart toilet en een douche. Badlakens zijn inbegrepen voor extra comfort.

    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Eluneds Place Coelbren Faciliteiten foto Eluneds Place Coelbren Kamer foto Eluneds Place Coelbren Bedden foto Eluneds Place Coelbren Toiletten foto Eluneds Place Coelbren Natuur foto Eluneds Place Coelbren Voorzieningen foto Eluneds Place Coelbren Zakenleven foto Eluneds Place Coelbren Hostel Bedden foto Eluneds Place Coelbren Keuken foto Eluneds Place Coelbren Faciliteiten foto
    Huis met 3 Slaapkamers

    Grootte: 83 m²

    Type bed: 2 enkele bedden

    Meer informatie +

    Locatie bij Eluneds Place Coelbren

    Bezienswaardigheden
    Geweldige restaurants
    Vervoer

    Gastbeoordelingen van Eluneds Place Coelbren

    Hier vindt u geverifieerde beoordelingen die onze gebruikers op deze website hebben verlaten

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.

    Review is niet verzonden.

    Gelieve opnieuw te proberen.

    Veelgestelde vragen

    • Heeft Eluneds Place villa een keuken?
      Ja, in Eluneds Place villa is een complete keuken beschikbaar.
    Bedankt voor de aanmelding
    Valuta
    • USD US dollar
    • EUR Euro
    • GBP Pond sterling
    • AUD Australische dollar
    • CAD Canadese dollar
    • BRL Braziliaanse real
    • CNY Chinese yuan
    • CZK Tsjechische kroon
    • DKK Deense kroon
    • HKD Hongkongse dollar
    • ILS Israëlische sjekel
    • JPY Japanse yen
    • MYR Maleisische ringgit
    • NZD Nieuw-Zeelandse dollar
    • NOK Noorse kroon
    • PLN Poolse złoty
    • RON Roemeense leu
    • RUB Russische roebel
    • SAR Saoedi-Arabische riyal
    • SGD Singaporese dollar
    • ZAR Zuid-Afrikaanse rand
    • KRW Zuid-Koreaanse won
    • SEK Zweedse kroon
    • CHF Zwitserse frank
    • TRY Turkse lira
    • UAH Oekraïense grivnya
    • ARS Argentina, Peso
    • THB Thaise baht
    Taal kiezen
    Bekijk de beste beschikbare tarieven
    Voer de gewenste reisdatums in om prijzen te bekijken
    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Eluneds Place Coelbren